O nás

Jak to celé začalo?

Za vznikem našeho kreativního hubu stálo 8 rukou, 8 očí a 4 hlavy plné kreativních nápadů. Jednoduše 4 kamarádi, kteří si dali za cíl spojit své nápady dohromady a představit světu nápady, které budou převyšovat Facebook i Apple dohromady. Troufalost? Jistě! A přesně to nás vystihuje. A tak jsme tady – IQhub, chrlící zajímavé projekty s cílem vyplnit vize svých zákazníků.

Čím jsme se nechali pohltit?

Malá nápověda: 5 písmen, 1 pojítko mezi námi
Už tušíte? Je to právě sport, který si nás získal. Proto nedáme dopustit na projekty z oblasti sport management & community systémů, mezi které patří například Profileague, nebo Futbalito – oficiální IT systém Světové federace malého fotbalu (WMF). Není to však jen sport, co nám nedá spát. Nedáme dopustit na veškeré výzvy v oblasti vzdělávání, při tvorbě backendových řešení, webdesignu a online marketingu.

Jaké bude pokračování našeho příběhu?

Začali jsme ve čtyřech, ale to nám už nestačí. Projektů přibývá, my se rozrůstáme a hledáme nové schopné členy. Nadále pokračujeme ve vytváření sportovních aplikací a boříme hranice při tvorbě projektů v oblasti vzdělávání, personalistiky a online marketingu. A už se nemůžeme dočkat dalších výzev od vás...

CEBIG & IQhub

CEBIG je obchodní investiční skupina zajišťující široké spektrum businessových aktivit – včetně těch vznikajících v IQ hubu. Podporuje a zajišťuje implementaci zajímavých projektů a zasadila se o vznik výjimečných projektů za miliardy eur ve spolupráci se svými partnery. Budoucnost a rozvoj vidíme v menších inovativních projektech s výrazným potenciálem k rozvoji, vznikajících pod rukama těch nejtalentovanějších.

Koho u nás potkáte?

Svatopluk Bagara

Svatopluk Bagara

CEO

Tomáš Bagara

Tomáš Bagara

COO

Marek Bureš

Marek Bureš

CPO

Jaroslav Kotolan

Jaroslav Kotolan

Project manager

Petr Knop

Petr Knop

Lead developer

Antonín Bureš

Antonín Bureš

Web programátor

Lukáš Kresta

Lukáš Kresta

Junior programátor

Robin Antonič

Robin Antonič

Junior programátor