Co vám pomůžeme vyřešit

UI/ UX

Přívětivost, přehlednost a jednoduchost Spojení těchto čtyř slov dává dohromady weby a aplikace, které si zákazníka získají. První dojem rozhoduje, v reálném i digitálním světě. Mrknu a vidím. Tak by mělo vypadat přehledné grafické řešení s nadprůměrným IQ, na které se s námi můžete spolehnout. IQhub vdechne lidskost i vaší službě!

Frontend

Aplikace, weby a e-shopy, které zaujmou 1 263 925 865. Ptáte se, co je to za číslo? Počet webových stránek, které v současné době existují. A během toho, co jste tuto větu dočetli, přibylo hned několik dalších. Jak mezi nimi uspět? Přinášíme přehledné a uživatelsky přívětivé weby, e-shopy i aplikace, ke kterým se bude zákazník rád vracet.

Naše reference →

Backend

Administrace, kterou můžete mít rádi Slovo administrace nepatří k těm nejoblíbenějším. S námi se tohoto slůvka však můžete přestat obávat. Neomezené funkční možnosti systému se automaticky nerovnají náročné administraci a data se už nikdy nestanou vašim úhlavním nepřítelem. V našem administrativním balíčku patří intuitivní ovládání a jednoduchost správy dat k základní a zároveň povinné výbavě.

Mobilní aplikace

Online standard? Ne! S námi získáte nadstandard Možnosti současných technologií rostou přímo astronomickým tempem. Zatímco dříve pracovali lidé pouze prostřednictvím počítačů, dnes patří práce přes mobilní telefon mezi standard, nad kterým se nikdo nepozastaví. Mobilní aplikace jednoduše rozhodují o tom, kdo vládne digitálnímu světu. S námi a našimi mobilními aplikacemi budete stále v kurzu.

Všechny reference →