Kdo jsme

Spojte nápady a myšlenky Steva Jobse a Marka Zuckerberga, přidejte něco navíc a dostane náš tým. Možná s troškou nadsázky. Jsme vizionáři, kteří vyvíjí neotřelé mobilní a webové aplikace, věnují se webdesignu a online marketingu. Jsme tým přátel, který ví, co dělá a stojí si za svou prací. Na kterou jsme náležitě pyšní.

Jsme parta srdcařů, která do projektu vkládá část sebe, a kde je iniciativa vždy vítaná. Jsme skupina volnomyšlenkářů, která si v práci nepotrpí na dress-code, špatnou kávu a nedostatek vína. Celkově jsme tak trochu PUNK! Cítíš, že do našeho týmu zapadneš? Přidej se k nám!

Naše hodnoty

 • Ten POCIT®

  Ten pocit, který nejde jinými slovy vyjádřit. Pocit, kdy pracuješ na něčem úžasném, na něčem, co posouvá hranice digitálního světa.

 • Family Guy

  Před prací, během práce, a ještě na jedno po práci. Můžeme se vidět třeba i celý den a je nám spolu jednoduše dobře. Jsme a zůstaneme dobrou partou přátel.

 • PUNK

  Skvělé myšlenky často přicházejí v obyčejných džínách a tričku. Na obleky si nepotrpí. Stejně jako my. Nepotřebujeme mezi sebou nepřátele v podobě nesmyslných pravidel, zákazů a příkazů.

Proč se přidat mezi nás?

Proč se k nám přdat?
 • Chybí ti ten POCIT® - Ten POCIT®, když jsi to právě ty, kdo určuje podobu budoucího projektu, který bude užívat klidně i celá fotbalová federace. Když jsi to ty, kdo mění podobu digitálního světa.
 • Chceš se stát členem party nadšenců – Do práce s nadšením, s úsměvem od ucha k uchu a hlavou plnou nápadů? Ano, ano a zase ano. Ve chvíli, kdy uvidíš, jak tvé myšlenky dostávají reálnou podobu, zjistíš, že přesně proto žiješ.
 • A zase ten PUNK! – Abychom tě zase úplně nevyděsili. Neznamená to, že se nemyjeme a chodíme týden ve stejném oblečení. Jen si jednoduše nepotrpíme na škrobené obleky a na sekundovou ručičku na našich hodinkách. U nás mají slova jako práce na devátou, homeoffice a sick-days zelenou. A zelenou má taky dobrá káva a někdy i sklenička s vínem.
 • No stress – Nikdo nad tebou nebude stát s bičem. I když někdy člověk musí zabrat, aby všechno dotáhl do zdárného konce. Když tě ale práce baví, vše plyne přirozeně. Něco už o tom víme. Takže si slovo stres škrtni ze svého slovníku.

Volné pozice ↓

Měníme svět

Futbalito

Capax

Máte dotaz ohledně
nabídky pracovních pozic?

Kontaktujte nás

+420 732 742 681
info@iqhub.cz